Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Netnut hakkında... 1955 yılından bu yana kuruyemiş sektörünün içerisinde yer alan Hacı M.Ali Özkara'nın öncülüğünde oğulları merhum Burhaneddin Özkara ve Abdülkadir Özkara tarafından 2002 yılında Net Nut Gıda San.İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.'yi kurarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmişlerdir. Sürekli gelişen sektörde daha iyi hizmet vermek anlayışı ile 2010 yılında Net Nut Gıda San.İç ve Dış AŞ ünvanına sahip olmuş ve sektördeki yarım asrı aşkın tecrübesini de birleştirerek tam bir kurumsal yapı ile Abdülkadir Özkara öncülüğünde yoluna devam etmektedir.

Firmamızın misyonu; global pazarda edindiği tecrübe ile günümüz piyasa koşullarını birleştirerek kaliteden ödün vermemek, bilgi ve tecrübeyi her zaman geliştirmek, ürün çeşitliliğini sürekli artırmak. ve müşterilerin gereksinimlerine odaklanmaktır. Hedefe ulaşmayı ilke edinen, dürüst ve güvenilir imajı ile pazarında lider konumda olmak temel prensibimizdir.

Öncü ve yenilikçi ticaret stratejisi ile geniş bir ürün yelpazesinde uluslararası piyasalarda ve üretici ülkelerde kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tüketiciye sunmayı amaçlayan kuruluşumuz, kuruyemiş, baharat, bakliyat ve kahve çeşitlerinin en uygun şartlardaki alım-satım işlemlerini belirli ülkelerden değil aynı zamanda dünyanın her noktasından başarabilen güzide kuruluşlardan birisi olmanın haklı gururunu taşımaktadır.
netnut badem
netnut dakota